סדנאות וימי הולדת

- למאמר המלא -

מי שאוהב לאכול גבינות, נהנה מפלטת גבינות ויין ומעניין אותו איך יש כזה שוני בין גבינה לגבינהשהרי הכל מתחיל באותו חלב, מוזמן להיחשף לסודות המקצוע העתיק-גיבון. נלמד שהדברים הם די פשוטים (כשיודעים מה עושים), נלמד בתיאוריה איך מכינים מגוון רחבשל גבינות, יוגורט, לבנה ועוד, ונתנסה בהכנה של גבינה לפי בחירה במפגש.

המפגש ילווה בטעימות של גבינות בשילוב של יין הבית.

 

הסדנה מתאימה לקבוצות חברים או מספר זוגות, הרוצים להעביר יחדיו ערב של טעם טוב וראש טוב במקום נעים, בצד הכרם הצעיר ודיר העזים, באווירה כפרית ונינוחה.  מי שסיים מפגש חוויתי שכזה מבין את תהליך הייצור ויכול להפיק גבינות בבית בשביל הכיף.

 

כמובן שניתן להעמיק בנושא עוד ועוד ברגע שנלמד הבסיס החשוב.

אורך הסדנה כשעתיים

לפרטים: להט 052-899-5958

סדנת גבינות בשביל הכיף

- למאמר המלא -

ניתן לערוך סדנאות לילדי הגן וביה"ס. הכוללות ביקור חוויתי בדיר ובמחלבה.במהלך הביקור נספר על העזים ואורח חייהן, נלמד כיצד מבחינים בין זכר לנקבה ובמה העז בכלל שונה מהכבשה.מה העזים אוכלות, כיצד הן מניבות, ואם נרצה ונהיה אמיצים אפילו נלמד כיצד חולבים.ואם חלבנו ויש כבר חלב, ניגש למלאכה וכמו גבנים מקצועיים נלמד להכין גבינת עזים. לסיום נכין פיתות בטאבון על מדורה וננשנש בתאבון עם הגבינה.

 

הסדנאות מתאימות לילדים מגילאי 3 ואילך. * מיועד לקבוצות סגורות- גנים, בתי ספר, קבוצות של חינוך ביתי, קבוצות חברים או כל קבוצה נוספת המחפשת חוויה קצת אחרת

לפרטים: להט 052-899-5958​

סדנה חוויתית לילדי גן וביה"ס

- למאמר המלא -

לילד יש יום הולדת? הילדה רוצה מסיבה קצת אחרת? רוצים לערוך חגיגה מיוחדת?

אצלנו במחלבה ניתן לערוך מסיבת יום הולדת ייחודית ושונה, וההנאה בטוחה. לאחר שנכתיר בעגלת איכרים את ילד יום ההולדת כמנהיג הצאן, הילדים והמסיבה, נצא לביקור חוויתי בדיר ובמחלבה. במהלך הביקור נתנסה בהאכלה, ליטוף וחליבה של העזים ולאחר שנשמע איך התגלתה הגבינה הראשונה, כל אחד ייצר בעצמו גבינה טעימה.ולקינוח של החוויה הכפרית נכין יחדיו פיתות על טאבון במדורה . יום הולדת חוויתית, באווירה נינוחה וכפרית, תחת צילו של עץ פקאן ענק, בצד המחלבה והעזים. 

מסיבת יום ההולדת מתאימה לילדים מגילאי 5 ומעלה.

 

לפרטים: חן 052-884-8201

ימי הולדת

- למאמר המלא -

הסדנה מיועדת למי שמתעניין בעולם הגבינות ומחפש להבין את עיקרי המשתנים אשר מהווים את הגורמים המרכזיים בשוני ובגיוון הגבינות השונות. המיוחד בסדנה שלנו הוא שאין דגש על גבינה ספציפית, אלא הבנה של עקרונות מקצוע הגבנות. נלמד איך "החלב עובד" ומהם הכלים העומדים לרשותנו כדי להפיק מהחלב את מבוקשנו. במהלך הסדנה נלמד 2-3 סוגי גבינה באופן מעשי (על פי בחירה) ועוד קשת של גבינות שונות נוספות, ברמה התיאורטית.הסדנה מתאימה גם לבעלי ידע קודם וגם לחסרי ניסיון קודם, ומועברת בהתאם. ניתן לקיים את סדנה למשתתף אחד ועד לשמונה משתתפים.

 

לפרטים: להט 052-899-5958

 

סדנת ייצור גבינות מקצועית

בינה נט תקשורת ומחשבים
הפריון 4 אזור תעשייה צפוני  אשדוד
נייד: 050-349-777-5 פקס:153-50-349-777-5
דוא"ל:binaa.net@gmail.com

שעות פעילות: ימי א'-ה' 09:00 עד 18:00 ימי ו' וערבי חג 08:30 עד 14:30 |   שבת סגור | טלפון:052-899-5958   | כתובת: רח' השלום 6, כפר נטר

052-899-5958​    |    כתובת: רח' השלום 6, כפר נטר